Co uvidíte?

 
 
 
 

 

 

Dlouho se mezi lidmi šušká, že z kulturní nabídky zmizely zábavné pořady, chcete-li estrády či kabarety, které mají sloužit k příjemní a hlavně vesele strávenému volnému času. Říká se také, že "Není šprochu, na kterém by nebylo pravdy trochu". Proto jsme se rozhodli tuto situaci napravit. Ludmila Razimová s podporou a aktivní spoluprací Gustava Oplustila napsala scénář, postavený na bohatém sledu zábavných výstupů, založených na situačním humoru a interaktivní spolupráci s diváky.
Gustav Oplustil je oporou projektu. V redakci zábavy Čs.televize spolupracoval jako dramaturg mj. s režisérem Zdeňkem Podskalským.       V roce 2002 byl uveden do Dvorany televizní slávy Týtý. Připravoval např. pořady V Praze bejvávalo blaze, Pražský písničkář, Po stopách smíchu, Kabaret "U dobré pohody", nebo silvestrovské programy.
Náš pořad "Možná přijde i Kristián" zahájíme návštevou v dobách natáčení filmů pro pamětníky. Připomeneme si je písničkami i několika scénkami. Nezůstaneme ale jen v dobách "Kristiána", necháme se totiž unášet časem dál a připomeneme si vždy to nejvýraznější z každého období až do let osmdesátých. Vzpomeneme na autory jako Darek Vostřel, Gustav Oplustil nebo Jiří Suchý. Všem komikům jistě kraluje právě romantický Kristián, proto si ho necháme, jako to nejlepší nakonec. 
Hlavním průvodcem celým večerem je Marek Dobrodinský. V jeho milé přítomnosti se můžete setkat s největšími hvězdami naší zábavy. Nebude jistě na všechno sám. S Lídou Razimovou vám společně představí pestrý program, ve kterém je neuvěřitelných 14. účinkujících. Jsou to:   
Jaroslava Stránská - herečku znáte ze seriálu Policie Modrava jako půvabnou policistku Lucii
Michal Roneš - komik Divadla Radka Brzobohatého a řady filmových rolí - např. Román pro ženy
Dalimil Klapka - nejvýraznější z našich imitátorů, dabuje poručíka Colomba   
Jiří Helekal - bývalý zpěvák divadla Semafor, dnes muzikálů Divadla Broadway
Richard Adam - pěvecká legenda osobně
Dana Chytilová - zpěvačka, vystupuje s Richardem Adamem a řadou swingových orchestrů
Setkáte se i se světoznámým kouzelníkem, řečeným Grino, který vás určitě pobaví i překvapí.
Průřez dobovými etapami zarámuje přehlídka dobových tancův nádherných kostýmech.
Výstup černého divadla uvidíte v provedení Jaroslavy Stránské, která s černým divadlem Jiřího Srnce objela několikrát celý svět, a Lídy Razimové.
Scénář a režie - Lída Razimová.

Přejeme vám příjemnou zábavu.

 

 

Gustav OplustilLída Razimová

Jiří Helekal

Lída Razimová                Richard Adam

PŘIJĎTE SE SMÁT

S NÁMI!

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode